Футбол U-19: «Шахтар» програв «Наполі» в стартовому матчі Юнацької ліги УЄФА

Шахтар програв Наполі в стартовому матчі Юнацької Ліги УЄФА

Донецький футбольний клуб «Шахтар» (U-19) не зміг переграти італійський «Наполі» (1:2) у першому турі групового етапу Юнацької ліги УЄФА.

Поєдинок відбувся на тренувальній базі харківського «Металіста» в селищі Високий. Натомість італійці відкрили рахунок за хвилину до перерви — Гаетано пробив з над дальньої дистанції і поцілив у сітку воріт.

У складі «гірників» відзначився Андрій Кулаков.

Тим не менш, вже через хвилину «партенопейці» знову вийшли вперед, та як виявилося пізніше, забили вирішальний гол у протистоянні.

Після цього у гостей було два вилучення. Але чисельна перевага не допомогла «Шахтарю» хоча б зрівняти рахунок.

На 80-й і 93-й хвилинах гравці «Наполі» Пальмьері й Еспозіто отримали червоні картки.

УНІАН проведе текстову онлайн-трансляцію матчу.

Новини по темі:

Топ новини

isis-killer-beheading-video-story-top МАУ оголосила про нові рейси між Україною та Індією
13 Sep, 2017 - 22:08

Порушення «шкільного перемир’я». Київ вимагає публічного покарання
13 Sep, 2017 - 22:06

isis-killer-beheading-video-story-top Проти Луценка відкрили провадження за пости у Facebook
13 Sep, 2017 - 21:43

У Білорусі затримали і можуть арештувати українця за незаконний перетин кордону
13 Sep, 2017 - 20:17

Потерпілих унаслідок обвалення будинку в Голосіївському районі Києва забезпечать житлом
13 Sep, 2017 - 19:25

Бабин: В Україні немає закону, що імплементує норми ООН про права корінних народів
13 Sep, 2017 - 16:35

isis-killer-beheading-video-story-top Десять прикордонників, що постраждали в сутичках на КП «Шегині», знаходяться в лікарні
13 Sep, 2017 - 16:30

isis-killer-beheading-video-story-top Юнкер закликав створити до 2025 року «оборонний союз» ЄС
13 Sep, 2017 - 15:51

isis-killer-beheading-video-story-top В анексованому Криму мусульманина затримали після обшуків — адвокат
13 Sep, 2017 - 15:48

isis-killer-beheading-video-story-top Міненерго: Роздрібні ціни на автогаз можуть знизитися до 12,2 грн/л
13 Sep, 2017 - 15:43

isis-killer-beheading-video-story-top У Прип’яті туристи запустили колесо огляду
13 Sep, 2017 - 15:41

isis-killer-beheading-video-story-top За добу ціни на бензин і дизпаливо зросли майже на 1 грн
13 Sep, 2017 - 15:40

isis-killer-beheading-video-story-top Кабмін доручив МЗС і СБУ внести Росію в список країн міграційного ризику

Кабмін: Змінено порядок призначення і надання субсидій на оплату комунальних послуг

isis-killer-beheading-video-story-top Столичні фонтани можуть відключити через пофарбування води