Футбол U-19: «Шахтар» програв «Наполі» в стартовому матчі Юнацької ліги УЄФА

Донецький футбольний клуб «Шахтар» (U-19) не зміг переграти італійський «Наполі» (1:2) у першому турі групового етапу Юнацької ліги УЄФА.

Поєдинок відбувся на тренувальній базі харківського «Металіста» в селищі Високий. Натомість італійці відкрили рахунок за хвилину до перерви — Гаетано пробив з над дальньої дистанції і поцілив у сітку воріт.

У складі «гірників» відзначився Андрій Кулаков.

Тим не менш, вже через хвилину «партенопейці» знову вийшли вперед, та як виявилося пізніше, забили вирішальний гол у протистоянні.

Після цього у гостей було два вилучення. Але чисельна перевага не допомогла «Шахтарю» хоча б зрівняти рахунок.

На 80-й і 93-й хвилинах гравці «Наполі» Пальмьері й Еспозіто отримали червоні картки.

УНІАН проведе текстову онлайн-трансляцію матчу.

Новини по темі:

Топ новини

На оборону у 2018 році виділять 163 млрд гривень — Порошенко
13 Sep, 2017 - 22:09

isis-killer-beheading-video-story-top МАУ оголосила про нові рейси між Україною та Індією
13 Sep, 2017 - 22:08

isis-killer-beheading-video-story-top Землю накриє найпотужніша за останні 20 років магнітна буря
13 Sep, 2017 - 20:20

У Білорусі затримали і можуть арештувати українця за незаконний перетин кордону
13 Sep, 2017 - 20:17

isis-killer-beheading-video-story-top Єврокомісія збільшує фінансову підтримку України в боротьбі з російською пропагандою
13 Sep, 2017 - 19:54

Потерпілих унаслідок обвалення будинку в Голосіївському районі Києва забезпечать житлом
13 Sep, 2017 - 19:25

isis-killer-beheading-video-story-top В Луцьку через несправність ліфта загинула молода жінка
13 Sep, 2017 - 19:05

isis-killer-beheading-video-story-top У Сінгапурі президентом уперше стала жінка
13 Sep, 2017 - 18:59

isis-killer-beheading-video-story-top Волкер сподівається, що «драма» навколо Саакашвілі нарешті вирішиться у суді
13 Sep, 2017 - 16:42

На Прикарпатті виявлено африканську чуму свиней
13 Sep, 2017 - 16:28

isis-killer-beheading-video-story-top Юнкер закликав створити до 2025 року «оборонний союз» ЄС
13 Sep, 2017 - 15:51

isis-killer-beheading-video-story-top В анексованому Криму мусульманина затримали після обшуків — адвокат
13 Sep, 2017 - 15:48

isis-killer-beheading-video-story-top Перше судно з американським вугіллям прибуло до України
13 Sep, 2017 - 15:43

isis-killer-beheading-video-story-top Кабмін: Змінено порядок призначення і надання субсидій на оплату комунальних послуг
13 Sep, 2017 - 15:40

isis-killer-beheading-video-story-top На Коломийщині легковик злетів з моста, водій загинув
13 Sep, 2017 - 15:39