Атлетико здобув третій в історії Кубок Ліги Європи

Де дивитися онлайн Марсель - Атлетіко: розклад трансляцій фіналу Ліги Європи

Фінал Ліги Європи, який відбувся у французькому Ліоні, між «Марселем» та «Атлетико» вийшов доволі прогнозованим. На жаль, цього не помітив головний арбітр того матчу. Перша половина завершилась з рахунком 0:1.

Створивши два моменти, французи відчули впевненість і забрали м’яч під контроль. «Атлетіко» дещо вирівняв гру, але попереду у команди Сімеоне особливо не клеїлося.

На 21-й хвилині першого тайму він скористався нерозторопністю захисників «Марселя» і легко відкрив рахунок. Незважаючи на пропущений гол, «Марсель» продовжив атакувати, адже тепер їм потрібно було відігруватися. Ще одним голом відзнався Габі. Підопічні Рауля Гарсії стали зовсім безсилими, коли втратили капітана, Пайє на 32 хвилині отримав травму і залишив поле. Форвард при виході з воротарем Облаком зарядив м’яч вище воріт. Французи доходили до воріт суперників, проте у них не виходило довести атакувальні дії до логічного завершення. «Атлетіко», своєю чергою, грало в улюбленому стилі, вибігаючи у контратаки. На 89 хвилині Габі поставив крапку у зустрічі, завершивши комбінацію партнерів ударом в нижній дальній кут — 3:0.

Таким чином, жоден французький клуб досі не зумів виграти Лігу Європи.

Новини по темі:

Топ новини

isis-killer-beheading-video-story-top «Північний потік-2» зруйнує Євросоюз — МЗС Польщі
17 May, 2018 - 09:47

isis-killer-beheading-video-story-top Карти Google не показують Кримський міст — відмовилися будувати маршрут через нього
17 May, 2018 - 05:11

isis-killer-beheading-video-story-top Краще перевірити: в Україні запустили «чорний реєстр» роботодавців-боржників
17 May, 2018 - 05:07

isis-killer-beheading-video-story-top Переможцем Ліги Європи УЄФА став «Атлетіко» з Мадрида
17 May, 2018 - 04:32

isis-killer-beheading-video-story-top У Португалії футбольні фанати «Спортинга» увірвалися на базу і побили гравців команди
17 May, 2018 - 04:24

isis-killer-beheading-video-story-top В Україну повернулося тепло, але з дощами на Закарпатті
17 May, 2018 - 03:42

isis-killer-beheading-video-story-top «Газпром» збільшив постачання газу на окупований Донбас
17 May, 2018 - 03:38

isis-killer-beheading-video-story-top Порошенку на вибори потрібен «1+1» — Коломойський

isis-killer-beheading-video-story-top В Італії авто з українцями злетіло з дороги, є загиблі
17 May, 2018 - 03:34

isis-killer-beheading-video-story-top Волкеру передали докази причетності військових РФ до обстрілів Волновахи та Маріуполя
17 May, 2018 - 02:12

isis-killer-beheading-video-story-top Під Дніпром знайшли десятки мішків із речами загиблих під Іловайськом бійців АТО
17 May, 2018 - 02:10

isis-killer-beheading-video-story-top У Португалії затримали 21 підозрюваного у нападі на гравців «Спортінга»
17 May, 2018 - 01:06

isis-killer-beheading-video-story-top З Києва до Одеси запустять додатковий швидкісний поїзд